Haier H65M92FUX QD-Mini LED M92 Series 65 Inch 144Hz Smart Google TV with AI Center Max Vs Haier H65S80FUX 65 inch UHD Smart QLED TV Comparison
Share
Share
Comparos.In brings you, comparison of
Haier H65M92FUX QD-Mini LED M92 Series 65 Inch 144Hz Smart Google TV with AI Center Max
and Haier
H65S80FUX 65 inch UHD Smart QLED TV
The price of
is 109000
and Haier
is 67990.
is available in 65 Inch size, Television type QD-MINI LED
and 144 Hz Television
whereas Haier
is available in 65 Inch size, Television type QLED
and 120 Hz Television.
Televisions have been carried out to help you make the correct buying decision between
Haier H65M92FUX QD-Mini LED M92 Series 65 Inch 144Hz Smart Google TV with AI Center Max Vs Haier H65S80FUX 65 inch UHD Smart QLED TV Comparison Overview
| Key Highlights | HaierH65M92FUX QD-Mini LED M92 Series 65 Inch 144Hz Smart Google TV with AI Center Max | HaierH65S80FUX 65 inch UHD Smart QLED TV |