Panasonic TH-65PX740DX 65 inch Ultra HD Smart LED Google TV Vs Sony BRAVIA 2 K-65S25 65 inch UHD Smart LED TV Comparison
Share
Share
Comparos.In brings you, comparison of
Panasonic TH-65PX740DX 65 inch Ultra HD Smart LED Google TV
and Sony
BRAVIA 2 K-65S25 65 inch UHD Smart LED TV
The price of
is 72810
and Sony
is 76990.
is available in 65 Inch size, Television type LED
and 60 Hz Television
whereas Sony
and 50 Hz Television.
Televisions have been carried out to help you make the correct buying decision between
Panasonic TH-65PX740DX 65 inch Ultra HD Smart LED Google TV Vs Sony BRAVIA 2 K-65S25 65 inch UHD Smart LED TV Comparison Overview
| Key Highlights | PanasonicTH-65PX740DX 65 inch Ultra HD Smart LED Google TV | SonyBRAVIA 2 K-65S25 65 inch UHD Smart LED TV |