Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV Vs Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV Comparison
share-icon
Comparos.In brings you, comparison of Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV and Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV . The price of Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV is 64999 and Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV is 23999. Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV is available in 65 Inch size, Television type LED and 60 Hz Television whereas Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV is available in 49 Inch size, Television type LED and 60 Hz Television. Apart from prices, you can also find detailed comparisons of these Televisions based on touch control, curved tv, convenience features like screen type, smart tv feature and warranty. Comparisons between these Televisions have been carried out to help you make the correct buying decision between Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV and Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV .
Marq 65HSUHD 65 inch LED 4K TV Vs Marq 49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV Comparison Overview
Key HighlightsMarq65HSUHD 65 inch LED 4K TVMarq49VAOUHDM 49 inch LED 4K TV
BrandMarqMarq
Price6499923999
Screen Size65 Inch49 Inch
Televisions TypeLEDLED
Brand
MarQ
MarQ
Model
65
Type
LED
LED
Display
Size Diagonal
65 inch
49 inch