Ad
| Brand | Aqua Fresh |
| Height | 52.4 cm |
| Width | 26.5 cm |
| Depth | 41.5 cm |
| Weight | 9.5 kg |
| Total Capacity | 12 l |
| Membrane Type | RO Membrane Type |
| Purification Stages | 7 |
| Purification Technology (RO/UV/UF) | RO + UV+TDS Minimiser |
| Detachable Storage Tank | No |
| Auto Start | Yes |
| Auto Shut Off | Yes |
| Hot Water Dispenser | No |
| Cold Water Dispenser | No |
| Child Lock | No |
| Overflow Protection | No |
| Power Requirement | 160-300V AC, 50Hz |
| Voltage | 24 v |
| Warranty | null year |
Ad
Ad
Ad
Ad