Ad
| Brand | Jonathan |
| Material | null |
| Control Type | null |
| Suitable For | Room |
| Portable | No |
| Height | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 5 kg |
| Coverage Area | 100 sqft |
| Ionizer | No |
| Air Flow Level | 5 cum_hr |
| Automatic Shut Off | No |
| Timer | No |
| Silent Mode | No |
| Other Convenience Features | null |
| Child Lock | No |
| Power Consumption | 1200 w |
| Other Power Features | null |
| Warranty | 0 year |
| Country Of Origin | India |
Ad
Ad