Ad
| Brand | Mi |
| Material | null |
| Control Type | null |
| Suitable For | null |
| Portable | No |
| Height | 53.35 cm |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Weight | 4.8 kg |
| Coverage Area | 463 sqft |
| Ionizer | No |
| Air Flow Level | 360 cum_hr |
| Automatic Shut Off | No |
| Timer | No |
| Silent Mode | No |
| Other Convenience Features | Voice Control |
| Child Lock | No |
| Power Consumption | 33 w |
| Other Power Features | null |
| Warranty | 0 year |
| Country Of Origin | China |
Ad
Ad