Ad
| Brand | Palay |
| Material | Plastic |
| Control Type | null |
| Suitable For | Room,car |
| Portable | Yes |
| Height | 15.3 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 0.36 kg |
| Coverage Area | 500 sqft |
| Ionizer | No |
| Air Flow Level | 3 cum_hr |
| Automatic Shut Off | No |
| Timer | No |
| Silent Mode | Yes |
| Other Convenience Features | null |
| Child Lock | No |
| Power Consumption | 3 w |
| Other Power Features | null |
| Warranty | 0 year |
| Country Of Origin | Hong Kong SAR China |
Ad
Ad