Ad
| Brand | Palay |
| Material | PLastic |
| Control Type | null |
| Suitable For | office,car,home |
| Portable | Yes |
| Height | 9 cm |
| Width | 9 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 0.3 kg |
| Coverage Area | 400.5 sqft |
| Ionizer | No |
| Air Flow Level | 3.6 cum_hr |
| Automatic Shut Off | Yes |
| Timer | Yes |
| Silent Mode | Yes |
| Other Convenience Features | null |
| Child Lock | No |
| Power Consumption | 20 w |
| Other Power Features | null |
| Warranty | 0 year |
| Country Of Origin | Hong Kong SAR China |
Ad
Ad