Ad
| Brand | Philips |
| Material | null |
| Control Type | null |
| Suitable For | Room |
| Portable | Yes |
| Height | 535 cm |
| Width | 326 cm |
| Depth | 326 cm |
| Weight | 3.78 kg |
| Coverage Area | null sqft |
| Ionizer | No |
| Air Flow Level | 300 cum_hr |
| Automatic Shut Off | Yes |
| Timer | No |
| Silent Mode | Yes |
| Other Convenience Features | null |
| Child Lock | No |
| Power Consumption | 27 w |
| Other Power Features | null |
| Warranty | 2 year |
| Country Of Origin | null |
Ad
Ad