Panasonic TH-65PX950DX 65 inch Ultra HD Smart Mini LED Google TV Vs LG 70UT80406LA 70 Inch 4K UHD AI Smart TV Comparison
Share
Share
Comparos.In brings you, comparison of
Panasonic TH-65PX950DX 65 inch Ultra HD Smart Mini LED Google TV
and LG
70UT80406LA 70 Inch 4K UHD AI Smart TV
The price of
is 170530
and LG
is 106000.
is available in 65 Inch size, Television type Mini LED
and 120 Hz Television
whereas LG
is available in 70 Inch size, Television type NA
and 60 Hz Television.
Televisions have been carried out to help you make the correct buying decision between
Panasonic TH-65PX950DX 65 inch Ultra HD Smart Mini LED Google TV Vs LG 70UT80406LA 70 Inch 4K UHD AI Smart TV Comparison Overview
| Key Highlights | PanasonicTH-65PX950DX 65 inch Ultra HD Smart Mini LED Google TV | LG70UT80406LA 70 Inch 4K UHD AI Smart TV |