Ad





| Brand | Lloyd |
| Model | 32HS411G 32 inch LED HD-Ready TV |
| Box Contents | 1 N LED TV, 1 N Remote Control, 2 N AAA Batteries & 1 N User Manual |
| Warranty | 2 years |
| Size Diagonal | 32 inch |
| Local Dimming | No |
| Resolution | 1366x768 |
| Other Display Features | NA |
| Dimensions | 72.0 x 8.7 x 42.4 cm |
| Colour | Black |
| Stand Colour | Black |
| Weight With Stand | 3.8 kg |
| Upscaling | NA |
| Video Formats Supported | Yes |
| Output Speaker | 20 W |
| Sound Type | NA |
| Audio Formats Supported | Yes |
| Total Speaker Output | 20 W |
| Smart TV | Yes |
| Wi-Fi Present | Yes |
| Processor | NA |
| Bluetooth | Yes |
| Voice Recognition | No |
| Other Smart Features | NA |
| HDMI Ports | 2 |
| NFC Ports | No |
| MHL Enabled | No |
| USB Supports | Yes |
| USB Ports | 2 |
| Universal Control Present | No |
| Remote Type | Bluetooth Remote |
| Touch Controls Present | No |
| Voltage Requirement | 240 V |
| Frequency Requirement | 60 Hz |
| Power Saving Mode | Yes |
| Power Consumption Standby | 0.5 W |
![]() 32HS411G 32 inch LED HD-Ready TV | ![]() OLED77G56LA LG OLED evo AI 195cm (77) TV (G5), a11 Gen2 AI Processor 4K, VRR 165Hz Refresh Rate, Dolby Vision & Atmos | ![]() OLED65C6XLA 164 cm (65) LG OLED evo AI C6 4K Smart TVOLED65C6XLA with α11 AI Processor Gen3, with Dolby Vision & Atmos 2026 | ![]() K-43S25M2 BRAVIA 2 II | S25M2 | 4K Processor X1™ | 4K Ultra HD | ![]() K-43S22BM2 BRAVIA 2 II | S22BM2 | 4K Processor X1™ | 4K Ultra HD | ![]() K-43S22GM2 BRAVIA 2 II | S22M2/S22GM2 | 4K Processor X1™ | 4K Ultra HD | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Refresh Rate | NA | 165 Hz | 120 Hz | NA | 50 Hz | 60 Hz |
| Screen Resolution | 1366x768 Pixels | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) Pixels | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) Pixels | NA | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) Pixels | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) Pixels |
| Screen Type | NA | NA | NA | Smart LED | NA | LED |
| Size Diagonal | 32 Inch | 77 Inch | 65 Inch | NA | 43 Inch | 43 Inch |
| Hdmi Ports | 2 | NA | NA | 4 | 4 | 4 |
| Usb Supports | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
Ad






Ad
Ad
Ad
Ad